Homepage

Šluknovská liga - florbal

Dne 25. 4. 2018 se níže uvedení žáci zúčastnili 4. kola 27. ročníku Šluknovské ligy ve florbalu.  Turnaj se odehrál v Rumburku. Opět se sešlo šest mužstev, hrál se systém „každý s každým“ v délce 10 minut.

Žáci si třemi výhrami, jednou remízou a prohrou  zaslouženě vybojovali první místo. Kdybychom se vyvarovali zbytečných chyb, nemuseli jsme prohrát zápas, ve kterém jsme dostali v osmé minutě gól od mužstva, které v ostatních zápasech vždy pouze remizovalo 0:0 a svou bojovností uhrálo třetí místo.

Vybraní žáci odehráli turnaj s velkým přehledem a zaslouženě si odvezli první místo. Za dobře odvedené zápasy patří hráčům velká gratulace.

Mgr. Radek Matějka

 

Hráči (viz foto):

Zeman T., Blažek A., Líbalová J., Dvořák F., Dibelka M., Holešovský A., Štolz M. a Krajčír D..

 

Konečné pořadí:

1. ZŠ Šluknov

2. ZŠ U Nemocnice Rbk.

3. ZŠ Tyršova Rbk.

4. ZŠ Jiříkov

5. ZŠ Dolní Poustevna

6. ZŠ Mikulášovice

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com