Homepage

Pytle, rukavice, stezka – 10. 4. 2018

Stezka, která vede podél silnice do Rožan, byla cílem našeho úklidu v rámci projektu Ukliďme svět, ukliďme Česko. A sbírali jsme poctivě. Výsledek našeho snažení byla čistá stezka, dobrý pocit a několik pytlů s odpadem. Přitom jsme přírodovědu zažili přímo v přírodě. Viděli jsme spoustu žab, slepýše, stádo ovcí s jehňátky a různé druhy ptáků. Z rostlin bledule, krokusy, narcisy, podběl, kvetoucí kočičky a mnoho dalšího. Akce se vydařila i díky počasí. Zúčastnili se všichni žáci IV. C, zaslouží si velkou pochvalu.  Jedna žákyně byla u očního lékaře, ale jistě by se také ráda zúčastnila.

Za IV. C       D. Halamková a L. Bolíková

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com