Homepage

Jarní stopovaná ŠD

Ve středu 4. dubna bylo opravdu „jarní“ počasí. Sluníčko svými paprsky hřálo a vybarvovalo přírodu kolem nás veselými barvami. My jsme se nenechali přemlouvat a vyrazili do přírody, abychom si užili příjemné jarní atmosféry. ŠD 2 si připravila „jarní stopovanou“ pro ŠD 1, a tak jsme vyrazili směr Karlovo údolí, kdy na nás cestou čekaly různé úkoly. Pozorovali jsme přírodu kolem sebe, pojmenovávali rostliny, připomněli si jarní pranostiky, zahráli si na opylující včelky, zaskákali si panáka a plnili další úkoly, které souvisely s jarem nebo přímo s naším městem. Příjemně jsme se prošli a v cíli na nás čekala sladká odměna v podobě pokladu, který hledači museli nejprve najít.

 

 

Děti a vychovatelé z ŠD 1 a ŠD 2

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com