Homepage

Sportovní odpoledne

V úterý 20. března jsme se sešli po vyučování, abychom si zasportovali v tělocvičně naší školy. Zasoutěžili jsme si v různých disciplínách a na konci na nás čekala sladká odměna. Společně strávené odpoledne se vydařilo.                                                                                                  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        3. A, 3. B

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com