Homepage

Noc ve velké tělocvičně

Noc z 9. na 10. 3. někteří žáci 6. A trávili v tělocvičně naší školy. V úvodu musím říct, že nás zúčastněné moc mrzí, že nemohlo přijít více žáků, protože jsme si to náramně užili. Nejdříve jsme v kuchyňce vařili večeři a tvořili z papíru. Dan nás naučil skládat labuť a Baruška záložku do knížky. Po večeři jsme šli řádit do tělocvičny, hrála se vybíjená, cvičilo se na nářadí a povídalo se, smálo se a tancovalo. Prostě velmi pohodový večer a noc. Velmi chválím všechny účastníky za to, že byli skvělí, a také za to, že nás nechali vyspat. Velmi děkuji paní Procházkové, která společně s děvčaty napekla výborné muffiny, které jsme měli ještě k snídani. Na závěr děkuji Verče Kočové za pomoc.

Petra Gallová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com