Homepage

Vítání jara s přípravnou třídou

Dne 8. 3. si třída 6. A připravila již druhou akci pro přípravnou třídu. Tentokrát jsme se snažili veškerými aktivitami přivolat jaro, což se nezadařilo. Dalším naším cílem bylo si akci a malé děti pořádně užít, a toto se nám povedlo na jedničku. Budoucí prvňáci malovali, stříhali, počítali, pojmenovávali, skládali a také nám vyprávěli. Na jednotlivých stanovištích se potkali s různými mláďátky, Velikonocemi a s různými jarními kytičkami. Celé třídě se akce velmi líbila, děti se prý moc snažily a byly velmi šikovné. Protože i druhá společná chvíle se nám velmi zamlouvala, vymysleli jsme další, to ale musíme počkat na hezké počasí.

Petra Gallová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com