Homepage

Soutěž Duha

Dne 8. 3. jsme se zúčastnili soutěže Duha ve Velkém Šenově. Jelo nás sedm. Podle zadání jsme určili jednoho z nás na výrobu zajíce z keramiky a druhého na dokreslení ustřiženého obrázku. Vybrali jsme Leonku Lebedovou na kreslení a Vikču Kirchnerovou na výrobu keramického zajíce. A naše volba byla výborná, protože obě holky odvedly skvělou práci. Ostatní soutěžili v poznávání lidových písní a českých zpěvaček, také jsme si vyzkoušeli doplňování textu českých písní z pohádek. Vytvořit vajíčko dle vlastní fantazie nám dalo docela zabrat, ale nakonec se nám to podařilo. Po splnění všech zadaných disciplín jsme všichni nedočkavě čekali na umístění. Většina z nás se smířila s pátým místem, ale my jsme nebyli pátí, byli jsme druzí. Bylo to velmi hezké překvapení. Dostali jsme diplom a spoustu sladkostí. Duha byla fajn a při zpáteční cestě jsme si užili i spoustu legrace.

Verča Kirchnerová

Soutěžící: Leona Lebedová (6. A), Natálie Szöllösi, Simona Uchytilová (6. B), Veronika Kirchnerová, Viktorie Kirchnerová, Roman Hochman, Dominika Burdová (7. B)

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com