Homepage

Aktivity ve školním klubu

 Ve školním klubu se zabýváme zajímavou činností. S družinou se aktivně účastníme veškerých akcí: Halloween, hry bez hranic, karneval, který jsme si velice užili.

 Celý týden je naplánovaný. V pondělí se věnujeme  esteticko výtvarné činnosti, kdy vyrábíme mnoho pěkných výrobků, které se používají na výzdobu auly a školních chodeb. Dokonce jsme malovali kulisy pro místní ochotníky, kteří byli nadšeni naší prací.

 Zapojili jsme se do projektu „VZORKOVNICE VARNSDORFSKÁ“,  kde jsme navrhovali a kreslili vzorky látek.

 V úterý a čtvrtek chodíme do školní tělocvičny, kde sportujeme. Hrajeme míčové a pohybové hry.

 Středa je věnována rukodělné práci. Učíme se ručnímu a strojovému šití, pletení a háčkování.  Paní vychovatelka nás seznamuje se šicím strojem. Každý z nás si již zkusil šití na stroji. Sice jsme zatím zkoušeli jen rovné šití na kousku látky, ale věříme, že se dostaneme i dál. :-)

Pátek je odpočinkový. Společně si hrajeme a bavíme se u společenských her.

 

Děti a vychovatelka ŠK 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com