Homepage

Vycházka k „rožanským ledopádům“

Jak je již tradičním zvykem, tak jsme i ve středu 7. února vyrazili s naší družinou na vycházku po Šluknově a jeho okolí. Tentokrát naše kroky zamířily do přilehlých Rožan, kde se nacházejí dva zatopené lomy, Jitrnice a Jablko. Šli jsme se podívat, zda i letošní zima, tak jako každý rok, vykouzlila na stěnách těchto lomů ledopády. A věřte nebo ne, ačkoliv je letošní zima na sníh skoupá, tak na stěnách Jablka se několik ledopádů utvořilo. Ačkoliv letošní ledopády jsou oproti předešlým rokům malé, nic to nemění na skutečnosti, že jsme si procházku užili. Sluníčko svítilo a svými paprsky už i příjemně hřálo, tak jsme se po cyklostezce Rožany vraceli zpátky plni příjemných pocitů z pěkného vyvětrání a hezké procházky.

 

 

Děti z ŠD, Tomáš Rozvoral a Marcela Poláčková

 

 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com