Karneval družin a klubu

Nastalo období masopustů a plesů. Opět jsme se všichni sešli v družině 3. oddělení, abychom si užili den plný tance a her.

Na karnevalu nás přivítal anděl Páně po boku Křemílka, Vochomůrky a Marfuši, kteří pro nás nachystali program.

Karneval jsme zahájili tancem. Pak přišly na program soutěže a hry. Soutěžili jsme s nafukovacími míčky. Nejprve jsme tančili s míčky na čele a pak s míčky na hyždích, komu míček vydrží při tanci, co nejdéle. Zahráli jsme si i oblíbenou hru „Kloboukovanou“. Poslední hrou bylo „Zrcadlení“, kdy jsme napodobovali kamaráda při tanci.

Zúčastnili jsme se hlasování o nejhezčí masku. Výherce čekaly drobné dárečky. Pro všechny děti byla připravena sladká odměna.

Odpočívali jsme u občerstvení od našich maminek, kterým za dobroty moc děkujeme. Chutnalo nám.

Dopoledne nám rychle uteklo. Odcházeli jsme domů unavení, ale spokojení.

Ahoj u naší další společné akce.

Děti a vychovatelé ŠD, ŠK