Homepage

Duha na ledě

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 proběhlo další kolo Duhy, tentokrát byla pořadatelem ZŠ Východní Varnsdorf. Soutěžilo se na zimním stadionu. Jednotlivá družstva musela zvládnout tři disciplíny. Nejlehčí byl slalom, štafeta nám dala zabrat trochu víc, ale i to jsme zvládli obstojně. Legraci si žáci užili při hokeji, kde se hrálo tři na tři. Nejhezčí pohled byl na děvčata, která si též zahrála hokej a získala pro nás dva body k dobru. Bývá zvykem, že se hokej hraje s pukem, ale ne na téhle soutěži. Hrálo se s tenisovým míčkem a o to větší byla zábava.

Musím říct, že mě naše družstvo mile překvapilo. Naši získali třetí místo, o které soutěžili s šenovským týmem, protože měli shodný počet bodů. Celkově to byl moc hezký den. Doufám, že nejen pro mě, ale i pro děti.

Sabina Siváková

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com