Homepage

Leden v ŠD 3

V lednu jsme plnili měsíční plán s pohádkovou bytostí - trpaslíci. Navštívili jsme knihovnu, přečetli jsme si knihu Sněhurka a sedm trpaslíků. Podívali jsme se na animovaný film o trpaslících. Pak jsme si je také namalovali.

V družině jsme si postavili překážkovou dráhu, soutěžili jsme na čas. Hráli jsme plno her s písmenky, s balóny, s obrázky, skládali jsme puzzle. Věnovali jsme se i výtvarné činnosti. Poznávali jsme stopy zvířat, které jsme si pak lepili na barevný papír. Vyráběli jsme antistresové balónky, sněžítka, masky na masopust.

Když nám přálo počasí a byla trocha sněhu, tak jsme chodili ven sjíždět kopce na lopatách. V parku jsme hráli hry, běhali jsme na čas, a nebo si jen tak hráli. Jedno teplejší odpoledne jsme zašli k Zámeckému rybníku nakrmit kačeny a labutě.

V naší družině neznáme slovo nuda.

 

                                  Děti a vychovatelka ze ŠD3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com