Homepage

Výstava na zámku

29. ledna jsme byli se třídou 4. A na zámku na výstavě „Svět kostiček“. Jednalo se o kostičky ze stavebnice Lego. Byly zde postaveny různé domečky, hrady, vláčky, letadla a další dopravní prostředky. Na výstavě se mi nejvíce líbila letadla. Byla zde i možnost si z Lega něco postavit… (Vendula Matoulková, 4. A)

Dnes jsme byli s naší třídou na výstavě Lego kostek. Na výstavě se mi líbilo město s letištěm a kolejištěm. Mohli jsme si stavět s dětmi, co nás napadlo. Já jsem si postavila cukrárnu. Výstava bude trvat do 4. března 2018. Moc se mi tam líbilo. (Tereza Matějková, 4. A)

Dnes jsme byli se školou na zámku, kde byla výstava Lega. Moc se mi to líbilo, protože zde byly i vzácné sběratelské kousky v hodnotě několika desetitisíců korun. Bylo tu hlavně „Lego City“ a mohli jsme si také postavit něco svého. Výstava byla sice minulý rok větší, ale i tak se to celé třídě líbilo. (Matěj Camfrla, 4.A)

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com