Vánoční čas ve škole

Prosinec se v naší škole nesl v duchu Mikulášských nadílek, třídních vánočních besídek a dílniček.

Vyvrcholením adventního času bylo vystoupení žáků školy pro rodiče a ve čtvrtek 21. 12.  i pro všechny další návštěvníky Dne otevřených dveří.

Tyto akce se setkaly s velkým ohlasem, rodiče i hosté si pochvalovali výzdobu školy, příjemnou atmosféru a hlavně oceňovali elán a šikovnost dětí, které si pro ně připravily vystoupení v aule či na besídkách.

Velké poděkování patří i všem ped. pracovníkům, kteří s dětmi vystoupení připravovali, podíleli se na výzdobě, chystali náplň vánočních dílen.

Doufáme, že jsme přispěli k příjemné vánoční atmosféře v naší škole i v našem městě.

Mgr. Renata Sochorová