Homepage

Vánoční stromek pro zvířátka

Třetí adventní sobotu jsme se rozhodli s naší školní družinou udělat dobrý skutek pro zvířátka v lese a společně se vypravili na dopolední výlet, jehož cílem bylo ozdobit stromeček, ze kterého by měla zvířátka opravdovou radost. Z čeho jiného by mohla mít větší radost, nežli z něčeho dobrého na zub. Ke zdobení jsme tedy zvolili dobroty v podobě jablek, mrkve, suchého pečiva, ale neopomněli jsme vzít s sebou i trochu sena a kaštany, které děti sbíraly na podzim.

 

Jak se nám dílo podařilo, může každý sám zhodnotit z fotografií. My jsme byli se svým výsledkem velmi spokojeni. A jelikož k nám bylo počasí velmi vlídné a napadl čerstvý sníh, tak jsme společnými silami postavili sněhuláky a to přímo „exkluzivní“.

 

Co dodat na závěr? Byla to velmi příjemná procházka do lesa, při které jsme udělali dobrý skutek pro zvířátka, ale také jsme se společně pobavili a na chvíli si odpočinuli od předvánočního shonu. Popřáli jsme si krásné Vánoce a slíbili si, že za rok půjdeme znovu.

 

 

Tomáš Rozvoral, Martina Šimonková, děti z ŠD 1 a ŠD 2 a jejich rodinní příslušníci

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com