Homepage

Soutěž DUHA ve Šluknově

Ve čtvrtek 7. 12. proběhlo další kolo soutěže Duha, tentokrát v kulturním domě ve Šluknově. V letošním vánočním tvoření jsme drátkovali. Po úvodních instrukcích o průběhu soutěže jsme se dali do práce. Rozhodli jsme se vyrobit tři vánoční stromky a andělíčka, pod které jsme dali zapálenou svíčku. Na to, že jsme drátkovali poprvé, jsme odvedli dobrou týmovou práci. Myslím, že se nám to moc povedlo.

O celkovém vítězi rozhodovali všichni soutěžící. Každý dostal jeden hlas ve formě ořechu a mohlo se začít hlasovat o nejhezčí a nejzdařilejší vánoční dekoraci. Nikdo nesměl dát hlas pro svůj tým. Čekali jsme netrpělivě na výsledky a mezitím jsme přemýšleli, na jakém místě se umístíme. Přáli jsme si umístit se do čtvrtého místa. Nebyli jsme čtvrtí, získali jsme PRVNÍ místo. Měli jsme ohromnou radost. Odměnou pro nás byla cena v podobě ovoce a sušenek. Byl to příjemně strávený den, za který děkujeme.

Sabina Siváková

Soutěžící: Verča Kirchnerová, Vikča Kirchnerová, Verča Fojtíková, Domča Burdová, Marťa Tichá, Káťa Goldmannová

 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com