Hledání pokladu

Žáci 6. A  připravili pro děti z přípravné třídy společnou akci. Můžeme vlastně napsat první společnou akci, protože předpokládáme, že rozhodně nebyla poslední. Děti měly několik úkolů a po jejich splnění získalo každé z nich část mapy. Všechny dílky pak musely složit v ucelenou mapu, aby věděly, kde je „zakopaný“ poklad.

Podle reakcí šesťáků se akce vydařila, moc se jim líbila a těší se na další. Někteří jedinci ocenili, že si navzájem pomáhali a podrželi se. Žáčkům z přípravné třídy se společná hodina také líbila a tak opravdu nebrání nic tomu, abychom něco podobného někdy zopakovali.

Petra Gallová, Jana Kvapilová