Homepage

Přespávanda 4. B

Je čas Adventu. Aby nám to těšení se na Ježíška utíkalo rychleji, tak jsme si udělali předvánoční přespávandu. Sešli jsme se v podvečer i s rodiči před naší školou. Pozvali jsme i spolužačky, které se odstěhovaly. Po ubytování jsme šli na bowling. Zahráli jsme si turnaj dívky proti chlapcům. Hodně nás to bavilo a zasmáli jsme se. Po téměř dvou hodinách intenzivní hry nám docela vyhládlo, a tak jsme si všichni dali pizzu. Byla výborná. Po návratu do školy nás čekaly pohádky a spánek. Druhý den byl také fajn. Učení jsme si zpříjemnili počítačovými programy, angličtinu obohatily hry a písničky. Poslední hodina byla tvořivá. Po celý den jsme si pochutnávali na pohoštění, které pro nás připravili rodiče, za to jim moc děkujeme. A tak nám dva dny rychle utekly a jsme zase o kus blíž Ježíškovi.

H. Syrochmanová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com