Homepage

Čert a Mikuláš

V úterý dne 5. 12. 2017 jsme ve škole měli návštěvu ze samotného pohádkového světa. Jako každý rok v tuto dobu přišli Mikuláš, čerti a andělé. Děti jim zazpívaly čertovskou píseň, zarecitovaly báseň a za odměnu dostaly sladké potěšení. Někteří žáci měli namále, protože je čert chtěl odnést s sebou do pekla, ale statečné paní učitelky zasáhly a děti zůstaly ušetřeny peklu. Nakonec zlobivci čertovi slíbili, že se polepší a stvrdili to básní nebo písní.

Není škoda, že čerti opouštějí peklo pouze jednou do roka? Co myslíte?

                                                                            učitelky Jana Eichlerová, Ivana Ganišinová, Jana Vomelová

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com