ŠD 3 - sobotní bowling

Na sobotu 2. prosince jsme si naplánovali sport a zábavu dohromady. Vydali jsme se do místní pizzerie na bowling a něco pojíst. Bowling byl velmi vyrovnaný, děti bojovaly jako o život. Nakonec jsme zvítězili všichni. Při sportování nám dost vyhládlo. Děkujeme paní servírce, která se o nás po sportování postarala. Z pizzerie jsme odcházeli vysportovaní s plnými bříšky a spokojení. Určitě tuto akci rádi zopakujeme. Velké poděkování patří i rodičům za pohoštění.

Za ŠD 3 děti a vychovatelka Renata Charouzková