Homepage

ŠD 3 - LISTOPAD

Měsíc listopad byl v naší ŠD 3 velmi pestrý. Strávili jsme čas v solné jeskyni. Venku jsme sportovali. Navštívili jsme místní hřbitov, kde jsme zapálili svíčky na památku zesnulých. Šli jsme se podívat do Šluknovského zámku na výstavu plyšáků. Pozorovali jsme, jak se nám barevně mění Šluknov před očima.

V družině jsme také nezaháleli - vyráběli jsme spoustu krásných věcí z různých materiálů. Dlabali jsme dýně, vyráběli a malovali housenky, akvária, čerty, sněhuláky, na velký arch papíru jsme malovali roční období. Z PET lahví jsme vyráběli sněhuláky, svícny. A když jsme nemalovali a nevyráběli, tak jsme soutěžili v hádankách, tajenkách a osmisměrkách.

                                                          Děti a vychovatelka ŠD 3

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com