Homepage

Zájmové útvary ve školním roce 2014/2015

Pletení z pedigu – Mgr. Tomáš Krákora, Květoslava Vidimská

-          každý čtvrtek 13,00–14,30 hod.

-          pro žáky 4.–5. ročníku

Sportovní kroužek – Mgr. Tomáš Krákora

-          každý pátek 13,30–14,30 hod.

-          pro žáky 4.–6. ročníku

Sportovní kroužek – Mgr. Jana Schneiderová, Mgr. Romana Jirků

-          každý sudý čtvrtek 13,30–15,00 hod.

-          pro žáky 1.–3. ročníku

Česko-německý přírodovědný kroužek – Jana Rejzková

-          úterý 13,45–15,45 hod.

-          pro žáky 3. ročníku

Tenis – Mgr. Gabriela Krebsová

-          úterý 15,30–17,00 hod.

-          pro žáky 3.–5. ročníku

Hra na flétnu – Lucie Bielíková

-          úterý a čtvrtek od 12,40–13,30 hod.

-          pro žáky 1.–3. ročníku

Příprava na přijímací zk. z matematiky – Mgr. Jaroslava Rostová a Mgr. Alena Švarcová

-          pondělí 14,00–15,00 hod.

-          pro žáky 9. ročníku

Rybářský kroužek – Mgr. Ivana Ganišinová

-          jednou za 14 dní v úterý od 15,00–16,30 hod. (v budově ZŠ Žižkova ul. 722)

-          pro žáky 1. a 2. stupně

Košíková – Jan Švarc

-          ve středu od 13,00 do 18,00 hod.

-          pro žáky 1. a 2. stupně (časy pro žáky jednotlivých ročníků budou upřesněny – dle zájmu)

Florbal – Jan Švarc

-          v pondělí 15,30-17,00 hod.

-          pro žáky 2. stupně

Florbal – Mgr. Petra Gallová

-          každé pondělí 17,00–18,00 hod.

-          pro žáky 1. a 2. stupně

Odbíjená – Mgr. Petra Gallová

-          každý čtvrtek 15,30–17,00 hod.

-          pro žáky 2.–9. ročníku

Konverzace v anglickém jazyce – Mgr. Kateřina Zahejská

-          od druhého pololetí pro žáky 1. ročníku

Sportovní kroužek – Hana Syrochmanová

-          od druhého pololetí pro žáky 1. ročníku

Učení i mluvení je hra – Mgr. Iveta Viktorinová

-          pondělí 14:30–15:30 hod. (gymnastika mluvidel a posilování dílčích funkcí – sluchové a zrakové vnímání, pohybová koordinace a motorika).  V této době budeme využívat programu KUPREV a KUMOT.

-          pondělí od 15:45–17:00 hod. individuální schůzky za přítomnosti rodiče (logopedická náprava, programy KUPOZ a MAXÍK)

-          určeno dětem 1.–3. ročníku, které nesprávně vyslovují a dětem, které mají diagnostikovány SPU či ADD (ADHD) nebo mají příznaky těchto potíží

-          maximální počet dětí ve skupince je 12 dětí. Pokud by byly skupinky dvě, střídaly by se po dvou týdnech.

-          v případě zájmu o program KUPOZ  a po předchozí domluvě mohou být zařazeni do individuální nápravy ižáci 4. a 5. ročníku

ŠD a ŠK:

Výtvarný kroužek – Irena Fišerová

-          každé pondělí od 15,00–16,30 hod.

-          pro žáky od 2. ročníku

Výtvarný kroužek – Martina Šimonková

-          každé pondělí od 15,00–16,30 hod.

-          pro žáky od 2. ročníku

Redakční kroužek – Tomáš Rozvoral

-          pondělí 15,30–16,30 hod.

-          pro žáky 4.–9. ročníku

Výtvarný kroužek – Tomáš Rozvoral

-          středa 15,30–17,00 hod.

-          pro žáky 4.–9. ročníku

 

Další aktivity:

 

Pravidelné doučování žáků 6. a 7. ročníku – Sabina Siváková

-          každé úterý od 7,15–7,40  hod. nebo každý čtvrtek od 14,00 do 15,00 hod.

Pravidelné doučování žáků 8. a 9. ročníku – Sabina Siváková

-          každý čtvrtek od 15,15–16,00 hod.

Časopis POD LUPOU – Bc. Eva Žďánská, Tomáš Rozvoral DiS

-          možnost průběžného odevzdávání příspěvků pro žáky 1. a 2. stupně

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com