Uzavření školy - budova v Žižkově ulici - od 5. 10. 2020

Vážení rodiče,

s okamžitou platností byla v důsledku výskytu koronavirové nákazy uzavřena budova školy v Žižkově ulici 722 (tzv. malá škola) a to do 18. 10. 2020 (vyjma 1. A – ta pouze do 11. 10. 2020).

Všichni žáci musí s okamžitou platností respektovat pravidla karantény – zdržovat se v místě pobytu, nestýkat se s ostatními osobami.

Sledovat zdravotní stav – v případě zhoršení – kašel, teplota… kontaktovat telefonicky lékaře a řídit se jeho instrukcemi.

První až čtvrtý ročník přechází na distanční výuku. Zákonní zástupci budou kontaktováni třídními učiteli k upřesnění informací.

Žáci jsou automaticky odhlášeni ze stravování.

V kanceláři školy je možné si vyzvednout potvrzení o uzavření školy – nárok na ošetřovné.

Žáci pátého až devátého ročníku a přípravná třída mají i nadále prezenční výuku beze změn. Žáci pátého ročníku (stejně jako žáci druhého stupně) musí od pondělí 5. 10. z rozhodnutí KHS nosit při výuce roušky.

Celý text rozhodnutí KHS je také uveřejněn na webových stránkách – jedná se o dvě rozhodnutí – jedno pouze pro 1. A a druhé pro zbytek malé školy.

Sledujte i nadále naše webové stránky a v případě dotazů se obraťte na vedení školy.

Mgr. Renata Sochorová